Meist

Kuidas e-pood alguse sai?

Gluteenivabatoit.ee sai alguse isiklikust vajadusest. Meie tütar ei saa tarbida gluteeni ja peale paari kuud saime aru, et Eestis täiesti puudub e-pood, kust oleks võimalik tellida suurt valikut gluteenivabasid tooteid. On e-poode, kust saab ühte või teist asja, aga mitte kõike ühest kohast korraga. Lisaks oli keeruline poes lugeda iga pakendi koostist, et leida endale sobivaid tooteid. Käisime iga kuu viies poes, et osta kokku kaup, mida meie tütar vajas ja see tundus nii jabur. Lisaks muidugi olid hinnad väga krõbedad. Rääkimata sellest, et pealinnas ilmselt on märksa suurem valik kui Eesti äärealadel. 

Gluteenivaba elu on niigi raske ja nõuab palju lisapingutust, seega toidu hankimine pidi muutuma kergemaks! :) Loodan, et saame teie koormat natukenegi kergendada.

Kes me oleme?

Gluteenivabatoit.ee on perefirma, mida juhib üks ettevõtlik kahe lapse ema. Blogist saate lugeda rohkem meie teekonna kohta ning elust gluteenivaba beebiga. Lisame sinna ka retsepte ning muud kasulikku informatsiooni. 

Mille järgi valime tooteid?

Meie jaoks on tähtis, et toidus oleks minimaalselt lisaaineid ja eelistame mahetooteid. Siiski teame, et on ka hinnatundlikumaid kliente ja seega on valikus ka tavatooted. Sellegipoolest proovime leida parima hinna ja kvaliteedi suhtega tooteid. Esindame nii kohalikku valikut kui ka välismaist. Kui tead mõnda tootjat, kes võiks meie valikus olla või toodad ise midagi põnevat, siis võta julgelt ühendust. Oleme alles kasvamas ning otsime pidevalt uusi koostööpartnereid.

Kuidas meiega ühendust saab?

Koostööpakkumiste ja hulgimüügi ning kui Sul on niisama küsimusi toodete kohta või muud mured-rõõmud-tähelepanekud, siis kirjuta mulle gluteenivabatoit@gmail.com.

 

Head shoppamist!

Kersti