Koolitused

   

 1. Gluteenivaba kringli valmistamise koolitus 12.10

  Koolitus toimub Tehnika 117, Tallinnas, Gluteenivaba köögi ruumides 12.10 kell 18-21. Koolitusel õpetan, kuidas valmistada gluteenivaba kringli taigent, kergitada, rullida ning vormida. Kaasa saab toimiva ja suussulava kringliretsepti. Jagan kõiki oma nippe ja trikke, et edaspidi saaksite maitsva kringli igaks sündmuseks ise valmistada (arvestades, et kringli hind on 35 eurot/tk, siis selle 50 euro eest saate raha säästa väga palju ning lisaks sisaldab see hind ka jahusegu kodus kasutamiseks ja snäkke). See koolitus on igale gluteenivabalt toituvale inimesele investeering eluks!

  Koolitus kestab u 3 tundi. 

  KOOLITUSE AEG: 12.10.2021.

  KELL 18-21.

  Kohapeal pakume ka snäkke- jooke, tutvume toodetega ja koolituse lõpuks saame ka suu magusaks :) Kõik osalejad saavad kaasa ka kringli jahusegu (väärtus 6 eurot), millest saab valmistada esimese 2kg kringli kodus!

  Koolitujate palun võimalusel kanda maski.

  KOOLITUSELE ON 1 VABA KOHT!

   

   

  50,00 €
  Vaata toodet
 2. Gluteenivaba kringli valmistamise koolitus Zoomis

  Koolitus toimub Zoom keskkonnas. Saadan Sulle e-mailile sama päeva hommikul lingi liitumiseks.

  Koolitusel õpetan, kuidas valmistada gluteenivaba kringli taigent, kergitada, rullida ning vormida. Kaasa saab toimiva ja suussulava kringliretsepti. Jagan kõiki oma nippe ja trikke, et edaspidi saaksite maitsva kringli igaks sündmuseks ise valmistada (arvestades, et kringli hind on 35 eurot/tk, siis selle 30 euro eest saate raha säästa väga palju). See koolitus on igale gluteenivabalt toituvale inimesele investeering eluks!

  KOOLITUSE AEG: 18.10.2021.

  ALGUS KELL 18.00

  Koolitus kestab u 40 minutit.

  KOHT: ZOOM keskkonnas, internetis. Vaja on toimivat internetiühendust ja arvutit/tahvlit/nutitelefoni.

   

   

  30,00 €
  Vaata toodet
 3. Pelmeenide valmistamise koolitus Zoomis

  Õpetan, kuidas valmistada täiuslikke pelmeene oma kodus! Saadan Sulle google drive lingi ja saad vaadata videokoolitust endale sobival ajal. Kui see kõik on liiga keeruline, siis kokkuleppel on võimalik saada koolitus ka postiga mälupulgal (lisatasu eest).

  Koolituse kestvus on 30 minutit.

   

  VARSTI TULEMAS!

   

   

  25,00 €
  Vaata toodet