Täkumetsa mahe toortatra tume jahu 1,0 kg

Koostis: Eesti puhtas looduses kasvatatud mahe toortatar 100%.

KILOHIND: 3,60 €

3,60 €
  • 100% TATAR
  • MAHE
  • LAKTOOSIVABA
  • VEGAN
  • MUNAVABA
  • PÄRMIVABA

 

100g toodet sisaldab keskmiseltenergiasisaldus 1679 kJ /398 kcal; rasvad 3,4 g, millest küllastunud rasvhappeid 0,7 g; süsivesikud 71,5 g, millest suhkruid 0 g; valgud 13,3 g; kiudained 14 g; sool 0,0025 g.

 

Soolasisaldus tuleb ainult loodusliku naatriumi olemasolust.

RemedyWay toortatar on tatar, mis on kooritud kiviveskis. Toortatart pole kuumtöödeldud ning see on jätkuvalt elujõuline, mida tõestab ka asjaolu, et see idaneb. Seeläbi säilib meie tatras loomulik tatra kergelt pähkline maitse ega pole kõrvetatud maitset, mis tavalises kuumtöödeldud tangus esineb. 

Toortatar on kuivatatud temperatuuril mitte üle 39 °C ja puhastatud auru ning kuumust kasutamata.
 
Kasuta: erinevate küpsetiste ja kastmete valmistamiseks; lisa toorelt (säilivad kõik vitamiinid ja teised bioaktiivsed ained) jogurtile, keefirile, hapupiimale ja kamale. Kerkib paremini, kui toortatra peenjahu ja sobib leiva jm pagaritoodete valmistamiseks.
 
Kõrgekvaliteediline Tume jahu ehk täisterajahu on valmistatud toortatrast ja tatrakestadest. Osa kestadest on peenestatud ja osa jahvatatud.

Toortatar on tuntud ka kui väekas ravimtaim paljude maade rahvameditsiinis. Toortatar on Eesti supertoit. Lähemalt tatra omadustest ning kuidas seda kasutada oma tervise kasuks, saab lugeda meie poes leiduvatest raamatutest ja loodusraviblogist.