Genesis BifiDO, toidulisand 14x250mg

Laoseis:2

Koostisosad: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium adolescentis, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

Sobib histamiinitalumatuse korral! 

16,00 €
  • MAHE

  • LAKTOOSIVABA

  • VEGAN

  • MUNAVABA

  • PÄRMIVABA

Genesis Bifido, toidulisand

BifiDO on taimne ning orgaaniline toidulisand kapslites. Antud toidulisand sobib rasedatele ja imetavatele naistele, üle 3-aastastele lastele ja regulaarselt toituvatele täiskasvanutele, samuti veganitele või taimetoitlastele. Ei sisalda täiteaineid, säilitusaineid, GMO koostisosi ega allergeene (gluteenivaba, laktoosivaba,ei sisalda soja ega pähkleid).

 Säilitamine: selle toote aegumiskuupäev sõltub nõuetekohasest ladustamisest. 2 aastat temperatuuril 0 - 10 ° С; 1 aasta temperatuuril 20 ° С kuivas, jahedas, otsese päikesevalguse eest kaitstud kohas. 

Päevane tarbimiseks soovitatav kogus: Täiskasvanud ja üle 3-aastased lapsed: minimaalne kogus 1 kapsel (250mg) päevas või maksimaalselt 2 kapslit (500mg) päevas. Soovitatav tarbimisperiood nii täiskasvanutele kui ka lastele: mitte vähem kui 2 nädalat.

See toode on toidulisand, see ei ole ravim ja seda ei tohiks kasutada mitmekülgse toitumise asendajana.

Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust ei tohi ületada. Toidulisandit ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Toodet tuleb hoida lastele kättesaamatus kohas!

Koostisosade kogused: Elujõulisi rakke ühes kapslis on rohkem kui 2,5 miljardit. Päevases tarbimisannuses vastavalt siis 2,5 miljardit (1 kapsel) või 5 miljardit (2 kapslit).